Aktualności

01 Wrzesień 2017, odsłon: 346

Wygrana z Liderem

Wczorajszy mecz sparingowy pomiędzy PGE MKK Siedlce a 1-ligowym Liderem Pruszków zakończył się wysokim zwycięstwem teamu z Siedlec. Tylko w pierwszej kwarcie pruszkowianki zdołały dotrzymać tempa PGE. Znakomitą skutecznością popisała się wczoraj Oksana Mollova, zdobywając aż 28 punktów. Celnością dorównywała jej Samantha Lapszynski - 20 pkt..

W drużynie Lidera najlepiej zapreznetowała się grajaca niegdyś w PGE - Olivia Szumełda-Krzycka.  Na koniec rozegrano jeszcze 5 kwartę, nieliczącą się do końcowego wyniku meczu, w której wystąpiły składy złożone głównie z zawodniczek rezerwowych. W tej kwarcie punkty dla Siedlec rzuciły: Dominika Paczóska 3, Anna Stafiuk, Paulina Żukowska i Magdalena Parysek-Bochniak po 2.

PGE MKK Siedlce - Lider Pruszków 81:55 (21-22,16-11,19-13,25-9). Punkty dla PGE MKK: Oksana Mollova 28, Samantha Lapszynski 20, Katarzyna Trzeciak 15, Paulina Żukowska 7, Magdalena Parysek-Bochniak 4, Anna Stafiuk 3, Wiktoria Kondus 2. Punkty Lider: Olivia  Szumełda-Krzycka 11, Kinga Piedel 8, Katarzyna Szyller 8, Magdalena wojdalska 6, Katarzyna Sobczyńska 6, Weronika Dąbrowska 6, Małgorzta Kniefel 3, Aleksandra Minczewska 5, Marzena Marciniak 2.