Aktualności

29 Marzec 2018, odsłon: 556

"Czeka nas szczera rozmowa"

Opinie trenerów i zawodniczek po meczu PGE MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz.

 

Tomasz Herkt (trener Artego): Jestem zadowolony ze stylu w jakim odnieśliśmy zwycięstwo. Patrzymy z optymizmem na najbliższe mecze. O naszym zwycięstwie zdecydowały punkty zmienniczek - 0:36, punkty po szybkich atakach - 24:9 oraz 16:10 po stratach. Z wyjątkiem pierwszych minut graliśmy swoją defensywę, przez co gospodynie nie miały czystych pozycji rzutowych.

 

Julia Adamowicz (Artego): Zakładałyśmy zwycięstwo i pozostanie na pierwszym miejscu. Cieszy mnie to, że wszystkie dziewczyny zagrały i punktowały. Szykujemy się na play-offy.

 

Teodor Mollov (trener PGE MKK): 36:0 zmienniczek pokazuje jaką ławkę mamy. Jeżeli byłaby inna to gralibyśmy w play-offach. Nie mamy szans na rotację. Entuzjazm, chęć do gry i wola walki nie wystarczą, ponieważ klasa jest klasa. Na 100 meczów raz może być niespodzianka. Jeżeli utrzymamy się to czeka nas szczera rozmowa z zarządem, klubem i sponsorami.

 

Magdalena Parysek-Bochniak (PGE MKK): Nie ma co się oszukiwać, że byłyśmy faworytkami. Chciałyśmy przegrać jak najniżej i zaprezentować wolę walki. Gratuluje przeciwnikowi i życzę powodzenia w walce o medale.


<<< powrót

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!