Aktualności

03 Grudzień 2018, odsłon: 261

Wygrały umiejętności

Wypowiedzi trenerów i zawodniczek po meczu PGE MKK Siedlce - Energa Toruń.

 

Teodor Mollov (trener PGE MKK): Po jednej stronie były umiejętności dobrze zbudowanego zespołu, a po drugiej wola walki. Wygrały umiejętności. Wystarczy zobaczyć statystykę rzutów za trzy punkty. Moim zawodniczkom należą się za gratulacje za charakter i wolę walki. Mecz z Energą był generalną próbą przed dwoma ważnymi spotkaniami. Chcemy zakończyć rok zwycięstwami.

 

Samra Omerbašić (PGE MKK): To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Pracujemy nad tym, aby z każdym spotkaniem prezentować się lepiej. Mam nadzieję, że efekty niedługo nadejdą.

 

Stefan Svitek (trener Energi): Gratulacje dla naszych dziewczyn za walkę. W Siedlcach nigdy nie gra się łatwo. Gospodynie walczyły do końca, za należą im się pochwały. Od początku graliśmy naszą grę. Złapaliśmy luz w grze, ale po zmianach w drugiej połowie straciliśmy przewagę na zbiórkach. W końcówce rzuciliśmy punkty w kluczowych momentach.

 

Katarzyna Trzeciak (Energa): Miło było wrócić na halę, w której występowałam przez trzy lata. To nie był łatwy mecz, ale prowadziłyśmy go tak jak powinnyśmy. W pewnym momencie być może wdało się rozprężenie i oddałyśmy kilka punktów za łatwo, ale ostatecznie wygrałyśmy.


<<< powrót

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!