Aktualności

03 Luty 2019, odsłon: 252

Podwójny prezent

Opinie trenerów i zawodniczek po meczu PGE MKK Siedlce - Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

 

Mirosław Trześniewski (trener Ostrovii): Serdecznie dziękuję dziewczynom za wspaniąłą walkę. Wykonały kawał dobrej roboty. To podwójny prezent na moje urodziny i naszej pani prezes. Dla nas najważniejszą rzeczą jest systematyczna praca. Moje zawodniczki już mogą mówić, że są jedną nogą w ekstraklasie. Polski zespół wsparty znakomitą Ukrainką na 10 meczów wygrałby dwa, a dzisiaj udało się tego dokonać.

 

Aleksandra Wajler (Ostrovia): Cieszymy się, że nasza ciężka praca od początku sezonu została doceniona. Idziemy cały czas do przodu. Nie wychodzimy przestraszone i staramy się walczyć jak równy z równym.

 

Teodor Mollov (trener PGE MKK): Gratuluję przeciwnikowi. I to serdecznie, a nie z kurtuazji. Wiedziałem, że taki moment w sezonie nastąpi. Dlatego w pierwszej rundzie chciałem osiągnąć jak najwięcej zwycięstw. Udało się wygrać pięć razy i zapewnić sobie utrzymanie. Po meczu z Lublinem szczerze porozmawiamy o ośmiu latach mojej pracy w Siedlcach.

 

Marta Urbaniak (PGE MKK): Trudno jest coś powiedzieć po tak słaby meczu. Myślę, że w dużej mierze o naszej przegranej zdecydowała obrona. Miałyśmy w założeniu switchowanie, ale Ukrainka w szeregach Ostrovii rzuciła nam sześć trójek. Prawda jest taka, że ostrowianki wyrwały nam zwycięstwo.


<<< powrót

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!